Koberce

Tkanie kobercov je staré remeslo a preto sa po celé generácie tkaný koberec vyvinul do veľmi odolného výrobku. Dánsky výrobca Bentzon Carpets si zachoval tradičné spôsoby tkania. Dnes sú však koberce vyrábané na vyspelých špičkových technologických strojoch.

Výrobca Bentzon Carpets si vybudoval silnú pozíciu na trhu v projektoch, kde sú koberce inštalované v oblastiach s vysokou návštevnosťou, ako sú obchody, kancelárie, kiná, letiská, knižnice, hotely a dopravné prostriedky, napríklad vlaky. Široká škála farieb a vzorov je zameraná na výrobu produktov v škandinávskom minimalistickom dizajne. Výrobky sa vyznačujú dlhotrvajúcou kvalitou a jednoduchou údržbou

Zobrazenie:
Nenašli sa žiadne produkty.

 BENTZON Carpets

EXTERIÉROVÁ A INTERIÉROVÁ KOLEKCIA CAPRI

Kolekcia CAPRI je určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Je vyrobená    z veľmi odolného polyamidu s penovým podkladom ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Koberec je odolný voči chlórovej vode, slanej vode a ultrafialovému žiareniu.

EXTERIÉROVÁ A INTERIÉROVÁ KOLEKCIA ELBA

Kolekcia ELBA je určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Je vyrobená    z veľmi odolného polyamidu s penovým podkladom ktorý odoláva poveternostným vplyvom. Koberec je odolný voči chlórovej vode, slanej vode a ultrafialovému žiareniu.

EXTERIÉROVÁ KOLEKCIA GARDA

je vyrobená z polypropylénu odolného voči poveternostným vplyvom s drenážnou podložkou pre použitie v zimných záhradách, na terasách a iných vonkajších priestoroch. Koberec je odolný voči chlórovej vode, slanej vode a ultrafialovému žiareniu

Aké sú rozmery kobercov a ako ich inštalovať?

Koberce sú vyrábané v šírke 4 m. Menej ako 20 m2 je možné položiť voľne, bez lepenia. Pre väčšie plochy  v exteriéri a interiéri sa odporúča použiť lepidlo.

Je potrebné koberce lepiť a obšívať?

Okraje kobercov nie je potrebné obšívať. Okraje budú trochu ostrapkané ale je možné ich ponechať  len tak. Ak zákazník vyžaduje úpravu okrajov, okraje sa môžu zataviť teplovzdušnou pištoľou.

Sú koberce odolné poveternostným vplyvom?

Koberce je možné ponechať von počas celého roka. Nie sú udané  informácie o stupňoch, ale výrobca garantuje ich vlastnosti pre celú Európu vrátane Škandinávie,  Pacifiku a Ameriky.