Sporáky Falcon

Najobľúbenejší európsky kuchynský sporák

Pre vytvorenie dokonalej kuchyne je ideálnou voľbou  kuchynský sporák značky Falcon.

Výrobca najpredávanejších kuchynských sporákov v Európe sa usiluje vytvárať štýlové a zároveň nadčasové výrobky. Ich prvý kuchynský sporák uzrel svetlo sveta už v roku1830 a od tej doby predstavuje značka Rangemaster špičku vo svete. Falcon je súčasťou skupiny AGA Rangemaster group, ktorá zahŕňa také známe značky ako AGA, Rangemaster, Falcon, Rayburn, a La Cornue. Rangemaster bol prvým výrobcom, ktorý začal ponúkať dve rúry, vrátane elektrickej rúry s ventilátorom a samostatného grilu.

Rozmanitosťou štýlov, možnosťami výberu výhrevu a rozmerov s neprekonateľným varným výkonom vyhovujú výrobky Falcon každému životnému štýlu. Preto väčšina ľudí uprednostní Falcon pred akýmkoľvek iným kuchynským sporákom.

Nech už snívate o akejkoľvek kuchyni, kuchynský sporák Falcon navrhnutý výrobcom Rangemaster sa v nej stane veľkolepým prvkom. Navyše vám poskytne mnoho ďalších výhod.

Sporáky Falcon sú vybavené tak, aby do vášho varenia  vniesli novú dimenziu.

Čoskoro pristihnete sami seba ako pri varení používate gril, či platne na grilovanie, varíte vo woku alebo používate obidve rúry pri vytváraní fantastických jedál pre vás a vašu rodinu. Ak chcete ovplyvňovať začiatok a koniec varenia v čase, keď nie ste doma, oceníte sporáky s  programovateľnými rúrami.

Sporáky sú vybavené samostatným grilom, vysokovýkonným horákom na varenie vo woku, ohrievacím priestorom a skladovacou zásuvkou. Súčasťou kombinovaných typov je nelepivá polohladká-poloryhovaná platňa zanechávajúca na pochúťkach z mäsa, rýb či zeleniny známu pruhovú kresbu pripomínajúcu klasické grilovanie na drevenom uhlí.

Falcon ponúka spotrebiteľom svoje produkty v troch šírkach 90, 100 a 110 cm.

 

Zobrazenie: