Novinka

Chladnička v americkom štýle Falcon SXS

Výrobca:
RANGEMASTER
Varianta:
Označte požadovanú variantu

Chladnička v americkom štýle Falcon SXS

Nový model SXS od spoločnosti Rangemaster ponúka množstvo výhod s elegantným a sofistikovaným dizajnom, ktorý pridáva Wow faktor k otvorenému plánu kuchyne. Chladničky v americkom štýle ponúkajú jednoduchý spôsob prístupu k čerstvým i mrazeným potravinám. Na výber máte z troch možností - čierna, slonovinová a nehrdzavejúca oceľ, z ktorých každá má trvanlivú a odolnú povrchovú úpravu.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ

Nový model  Rangemaster SXS prevyšuje súčasné právne predpisy EÚ a jeho  energetická účinnosť je hodnotená ako A+, ktorá je vyššia ako minimálna požiadavka EU.  Je to dobré pre životné ale aj pre nízke prevádzkové náklady.

NEZÁVISLE KONTROLOVANÉ ZÓNY

Štvordverová chladnička s mrazničkou v americkom štýle RSXS sa vyrába s dvomi mraziacimi zónami, ktoré môžu byť nezávisle kontrolované. Ponúka väčšiu flexibilitu skladovania čerstvých a mrazených potravín. Spodný ľavý mraziaci priestor je naprogramovaný cez externý ovládací panel a môže byť použitý ako chladiaci priestor namiesto mrazničky, kedykoľvek ho potrebujete.

REŽIM QUICK DRINK

Nové inovatívne  funkcie chladenia zahŕňajú režim Quick Drink, ktorý slúži ako pripomienka pre všetky nápoje, ktoré umiestnite do niektorého z mraziacich priestorov s úmyslom ich rýchleho chladenia. Jednoducho nastavte časovač v päťminútových prírastkoch odkiaľkoľvek medzi piatimi a tridsiatimi minútami. Po uplynutí nastaveného času  zaznie zvukový alarm, ktorý vás upozorní, aby ste si nápoje zobrali.

ECO RUNNING MODE

Keď odchádzate mimo domova, či už na niekoľko dní alebo na dlhú letnú dovolenku, nastavte režim Eco Running. Šetríte tým energiu a zároveň udržíte potraviny pri optimálnej teplote.

SUPER COOL MODE

Režim Super Cool je podobný režimu Super Freeze. Pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne, po štyroch hodinách sa automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu chladničky.  Je ideálny pre chladenie veľkého množstva čerstvých potravín po veľkom nákupe, ako aj pre rýchle chladenie nealkoholických nápojov,  bieleho alebo šumivého vína.

REŽIM SUPER FREEZE

Na nových modeloch RSXS a RDXD  je k dispozícii režim Super Freeze Mode.  Režim sa po 24 hodinách automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu, pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne. Je to praktické po veľkom nákupe potravín, keď potrebujete rýchlo zmraziť čerstvé potraviny, aby sa udržali živiny a chuť.

REŽIM HOLIDAY

Ak plánujete byť dlhodobo mimo domova, napríklad počas letných prázdnin alebo vianočného pobytu, nastavte režim Dovolenka. Mraziaci priestor bude aktívny. Týmto spôsobom nebudete plytvať cennou energiou keď je chladnička prázdna.

ALARM DVERÍ

Ak by ste náhodou nechali dvere chladničky otvorené a aby ste sa nikdy nestratili cennú energiu a chlad, zabudovaný  alarm dverí vás na toto upozorní po dvoch minútach.

FROST FREE / NO FROST TECHNOLOGY

Vďaka inovatívnej technológii Frost Free / No Frost  sa rozlúčte s obávanou úlohou rozmrazovania mrazničky.

Funkcie

 A + hodnotenie pre energetickú účinnosť.

Pôsobivý objem 560 litrov.

Úplne nemrznúca.

Externý displej digitálneho ovládania.

Nezávisle regulované mraziace zóny.

Elektronický alarm „otvorené dvere“.

LED osvetlenie.

Štyri zásuvky a dve zóny mrazničky.

Hlboké police dvierok chladničky.

Dovolenkové a ekologické režimy.

Režimy Super Freeze a Super Cool.

Detský zámok.

Energetická triedaA+
Počet oddelení3
Šírka (mm)910
Hĺbka (mm)750
Výška (mm)1850
Váha (nezabalená) (kg)147,5
Celkový hrubý objem (l)630
Celkový čistý objem (l)560
Čistý objem chladiča (l)38
Čistý objem chladničky (l)390
Čistý objem mrazničky (l)170
Energia kWh ročne475
Hluk (dB)46
RangeFresh™ konzervátor+
Even-Circ™+
Ionizer™+ ( použiteľné iba pre chladničku )
Alarm dverí+
Protimrázová ochranaBez námrazy
Vnútorné LED osvetlenie+
Počet políc chladničky3
Počet políc mrazničky2
Počet zásuviek chladničky3
Počet zásuviek mrazničky4
Stojan na víno-
Eco Mode+
Holiday Mode+
Quick Drink Mode+
Super Freeze+
Super Cool+ ( použiteľné iba pre chladničku)
Child Lock+
COOLPAC™+
Odour Seal Box™+
Ice trays+
Removable kick plate+

Vzorkovník