Chladnička v americkom štýle Falcon SXS Deluxe

Výrobca:
RANGEMASTER
Varianta:
Označte požadovanú variantu

Chladnička v americkom štýle Falcon SXS Deluxe

Nová chladnička s mrazničkou SXS Deluxe od spoločnosti Rangemaster posúva uskladňovanie potravín na úplne novú úroveň. Inovatívna funkcia vákuového uchovávania potravín Vseal zaručuje, že jedlo vydrží oveľa dlhšie a je dokonale pripravené na varenie sous-vide. Je tiež vybavená technológiou Even-Circ, ktorá pomáha predchádzať vysychaniu potravín, boxom s tesnením pre potraviny so silným zápachom a odnímateľný chladiacim boxom COOLPAC na nápoje. Zvýšenú flexibilitu zabezpečujú dve mraziace zóny, ktoré je možné nezávisle nastaviť na režim chladničky alebo mrazničky, podľa toho, čo práve potrebujete.

ENERGETICKY ÚSPORNÉ

Nový model Falcon SXS prevyšuje súčasné právne predpisy EÚ a jeho energetická účinnosť je hodnotená ako A+, ktorá je vyššia ako minimálna požiadavka EU. Je to dobré pre životné ale aj pre nízke prevádzkové náklady.

IONIZER ™

Inovatívna technológia Ionizer ™ šíri záporné ióny v celom chladiacom priestore, čo následne neutralizuje nepríjemné pachy a prachové častice, ktoré by sa inak mohli vo vnútri chladničky nachádzať. Neviditeľným a tichým odstránením týchto častíc sa kvalita vzduchu vo vnútri chladničky okamžite zlepší, zatiaľ čo akékoľvek začínajúce pachy sa rýchlo odstránia.

EVEN CIRC (STÁLA CIRKULÁCIA)

Základom každej chladničky Falcon je udržiavanie čerstvosti potravín dlhú dobu. Preto bola do novej kolekcie voľne stojacích a integrovaných modelov zahrnutá technológia Evencirc ™ (stála cirkulácia). Táto najmodernejšia technológia minimalizuje akýkoľvek prenos tepla zo stien vo vnútri chladiacej jednotky, aby sa zabezpečilo, že jedlo uložené v nej zostane dlhšie čerstvé.

NEZÁVISLE KONTROLOVANÉ ZÓNY

Štvordverová chladnička s mrazničkou v americkom štýle SXS sa vyrába s dvomi mraziacimi zónami, ktoré môžu byť nezávisle kontrolované. Ponúka väčšiu flexibilitu skladovania čerstvých a mrazených potravín. Spodný ľavý mraziaci priestor je naprogramovaný cez externý ovládací panel a môže byť použitý ako chladiaci priestor namiesto mrazničky, kedykoľvek ho potrebujete.

REŽIM RÝCHLEHO NÁPOJA

Nové inovatívne funkcie chladenia zahŕňajú režim Quick Drink, ktorý slúži ako pripomienka pre všetky nápoje, ktoré umiestnite do niektorého z mraziacich priestorov s úmyslom ich rýchleho schladenia. Jednoducho nastavte časovač v päťminútových prírastkoch odkiaľkoľvek medzi piatimi až tridsiatimi minútami. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukový alarm, ktorý vás upozorní, aby ste si nápoje zobrali.

ECO RUNNING MODE

Keď odchádzate mimo domova, či už na niekoľko dní alebo na dlhú letnú dovolenku, nastavte režim Eco Running. Šetríte tým energiu a zároveň udržíte potraviny pri optimálnej teplote.

SUPER COOL MODE

Režim Super Cool je podobný režimu Super Freeze. Pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne, po štyroch hodinách sa automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu chladničky. Je ideálny pre chladenie veľkého množstva čerstvých potravín po veľkom nákupe, ako aj pre rýchle chladenie nealkoholických nápojov, bieleho alebo šumivého vína.

REŽIM SUPER FREEZE

Na nových modeloch RSXS a RDXD je k dispozícii režim Super Freeze Mode. Režim sa po 24 hodinách automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu, pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne. Je to praktické po veľkom nákupe potravín, keď potrebujete rýchlo zmraziť čerstvé potraviny, aby sa udržali živiny a chuť.

REŽIM HOLIDAY

Ak plánujete byť dlhodobo mimo domova, napríklad počas letných prázdnin alebo vianočného pobytu, nastavte režim Dovolenka. Mraziaci priestor bude aktívny. Týmto spôsobom nebudete plytvať cennou energiou keď je chladnička prázdna.

ALARM DVERÍ

Ak by ste náhodou nechali dvere chladničky otvorené a aby ste sa nikdy nestratili cennú energiu a chlad, zabudovaný alarm dverí vás na toto upozorní po dvoch minútach.

FROST FREE / NO FROST TECHNOLOGY

Vďaka inovatívnej technológii Frost Free / No Frost sa rozlúčte s obávanou úlohou rozmrazovania mrazničky.

NOČNÝ SENZOR
Táto funkcia nočného senzora šetrí energiu vypnutím osvetlenia vo vnútri chladničky, ak je v miestnosti dostatočné svetlo.

DETSKÁ POISTKA
Detská poistka sa dá aktivovať, aby sa zabránilo náhodným alebo neúmyselným zmenám v nastaveniach spotrebiča.


CircFresh

CircFresh sa snaží uchovávať vôňu a textúru potravín, predlžuje ich trvanlivosť tým, že udržuje ideálnu teplotu a vlhkosť.

Vzorkovník

Galéria