Novinka

Chladnička vo francúzskom štýle Falcon DXD

Výrobca:
RANGEMASTER
Varianta:
Označte požadovanú variantu

Chladnička vo francúzskom štýle Falcon DXD

Falcon DXD má prvotriedny dizajn, vynikajúcu kvalitu a odolnú povrchovú úpravu. Hodnotenie A+ pre energetickú účinnosť s množstvom kľúčových funkcií. Vyrába sa v čiernej a slonovinovej farbe alebo v nehrdzavejúcej a tmavej oceli . Chladnička DxD vyhovuje klasickým aj moderným dizajnom kuchyne.

IONIZER ™

Inovatívna technológia Ionizer ™ šíri záporné ióny v celom chladiacom priestore, čo následne neutralizuje nepríjemné pachy a prachové častice, ktoré by sa inak mohli vo vnútri chladničky nachádzať. Neviditeľným a tichým odstránením týchto častíc sa kvalita vzduchu vo vnútri chladničky okamžite zlepší, zatiaľ čo akékoľvek začínajúce pachy sa rýchlo odstránia.

EVEN CIRC (STÁLA CIRKULÁCIA)

Základom každej chladničky Falcon je udržiavanie čerstvosti potravín dlhú dobu. Preto bola do novej kolekcie voľne stojacích a integrovaných modelov zahrnutá technológia Evencirc ™ (stála cirkulácia). Táto najmodernejšia technológia minimalizuje akýkoľvek prenos tepla zo stien vo vnútri chladiacej jednotky, aby sa zabezpečilo, že jedlo uložené v nej zostane dlhšie čerstvé.

RANGEFRESH ™

Jedinečná technológia Rangefresh ™ pomáha odstraňovať etylénový plyn z vnútra chladiaceho priestoru. Tento plyn je neškodný bio produkt, ktorý sa prirodzene uvoľňuje z čerstvých potravín. Jeho odstránením sa tiež odstránia všetky nežiaduce pachy, ktoré by sa inak prirodzene vyskytovali v chladničke prirodzene. Vďaka tejto technológii sa udržiavajú potraviny v chladničke dlhšie čerstvé.

REŽIM RÝCHLEHO NÁPOJA

Nové inovatívne funkcie chladenia zahŕňajú režim Quick Drink, ktorý slúži ako pripomienka pre všetky nápoje, ktoré umiestnite do niektorého z mraziacich priestorov s úmyslom ich rýchleho chladenia. Jednoducho nastavte časovač v päťminútových prírastkoch odkiaľkoľvek medzi piatimi až tridsiatimi minútami. Po uplynutí nastaveného času zaznie zvukový alarm, ktorý vás upozorní, aby ste si nápoje zobrali.

ECO RUNNING MODE

Keď odchádzate mimo domova, či už na niekoľko dní alebo na dlhú letnú dovolenku, nastavte režim Eco Running. Šetríte tým energiu a zároveň udržíte potraviny pri optimálnej teplote.

SUPER COOL MODE

Režim Super Cool je podobný režimu Super Freeze. Pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne, po štyroch hodinách sa automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu chladničky. Je ideálny pre chladenie veľkého množstva čerstvých potravín po veľkom nákupe, ako aj pre rýchle chladenie nealkoholických nápojov, bieleho alebo šumivého vína.

REŽIM SUPER FREEZE

Na nových modeloch SXS a DXD je k dispozícii režim Super Freeze Mode. Režim sa po 24 hodinách automaticky vráti na poslednú nastavenú teplotu, pokiaľ nie je deaktivovaný manuálne. Je to praktické po veľkom nákupe potravín, keď potrebujete rýchlo zmraziť čerstvé potraviny, aby sa udržali živiny a chuť.

REŽIM HOLIDAY

Ak plánujete byť dlhodobo mimo domova, napríklad počas letných prázdnin alebo vianočného pobytu, nastavte režim Dovolenka. Mraziaci priestor bude aktívny. Týmto spôsobom nebudete plytvať cennou energiou keď je chladnička prázdna.

ALARM DVERÍ

Ak by ste náhodou nechali dvere chladničky otvorené a aby ste nikdy nestratili cennú energiu a chlad, zabudovaný alarm dverí vás na toto upozorní po dvoch minútach.

FROST FREE / NO FROST TECHNOLOGY

Vďaka inovatívnej technológii Frost Free / No Frost sa rozlúčte s obávanou úlohou rozmrazovania mrazničky.

EFEKTÍVNE LED OSVETLENIE

Vnútorné osvetlenie LED je energeticky efektívne s dlhou životnosťou. V novej kolekcii chladiacich spotrebičov je centrálne LED osvetlenie umiestnené na horných a bočných stenách chladničky. Výhodou je lepší rozptyl svetla v chladiacom priestore, čo uľahčuje lokalizovanie vášho čerstvého jedla, dokonca aj toho, ktoré je ťažké nájsť, kvôli umiestneniu vzadu.

Funkcie

Hodnotenie A+ pre energetickú účinnosť.

Pôsobivá 557 litrová kapacita.

Úplne bez námrazy.

Externý displej digitálneho ovládania.

Elektronický alarm „otvorené dvere“.

Štýlové LED osvetlenie.

Flexibilné police.

Dvojité mraziace zásuvky vrátane skrytého koša.

Dovolenkové a ekologické režimy.

Režimy Super Freeze a Super Cool.

Detský zámok / Detská poistka.

Prispôsobenie k Európskym rozmerom.

Energetická triedaA+
Počet oddelení3
Šírka (mm)910
Hĺbka (mm)750
Výška (mm)1850
Váha nezabalená (kg)147,5
Celkový hrubý objem (l)630
Celkový čistý objem (l)560
Čistý objem chladiča (l)38
Čistý objem chladničky (l)390
Čistý objem mrazničky (l)170
Energia kWh ročne475
Hluk (dB)46
RangeFresh™ konzervátor+
Even-Circ™+
Ionizer™+ ( použiteľné len pre chladničku )
Alarm dverí+
Protimrázová ochranaBez námrazy
Vnútorné LED osvetlenie+
Počet políc chladničky3
Počet políc mrazničky2
Počet zásuviek chladničky3
Počet zásuviek mrazničky4
Stojan na víno-
Eco Mode+
Holiday Mode+
Quick Drink Mode+
Super Freeze+
Super Cool+ ( použiteľné len pre chladničku )
Child Lock+
COOLPAC™+
Odour Seal Box™+
Ice trays+
Removable kick plate+

Vzorkovník