Novinka

Falcon Elise 90 kombinovaný

Výrobca:
RANGEMASTER
Varianta:
Označte požadovanú variantu

Falcon Elise 90 kombinovaný

Neprekonateľný sporák na varenie vynikajúcich jedál. So sporákom Falcon Elise prebudíte vaše gastronomické chute. Elise je inšpirovaný generáciami gurmánov a vášňou ktorá robí z európskych kuchárov najlepších na svete. Jeden pohľad na tento elegantný sporák prinesie do vášho domova atmosféru s nádychom Francúzka.
 

Funkcie

Hodnotenie - kategória A pre najlepšiu energetickú úspornosť.

Ľavá rúra - multifunkčná s funkciou teplovzdušného ohrevu a pečenia, rozmrazovanie, grilovanie s ventilátorom, tradičné pečenie, zapekací element.

Pravá rúra – teplovzdušná.

Extra výbava pre plynové varné platne - podstavec na wok, robustný a stabilný pre pohodlné varenie vo woku, ľahko odnímateľný a bezečný pre umývanie v umývačke riadu.

Katalytické vložky rúr pre absorpciu tuku a pary počas varenia a pečenia. Pri teplote nad 200°C sa tieto usadeniny uvoľňujú na spodok rúry, vďaka čomu je rúra čistá s vynaložením minimálneho úsilia.

Handyrack - nastaviteľný rošt a zároveň držiak pekáča na dverách rúry zabezpečí jednoduchú manipuláciu s pekáčom počas pečenia.

Dvojokruhový gril s ručne vysúvateľným pekáčom na grilovanie.

Nové dvierkové úchyty  Catch-rite ™ - Všetky dvierka sú teraz vybavené novým úchytom dvierok z ušľachtilej ocele. Vynikajúci testovaný  mechanizmus, ktorý má dlhú životnosť  viac ako 50 rokov

Funkcia Nite-Lite ™ - Po 22:00 hodine sa hodiny na sporáku automaticky stlmia a zanechajú vo vašej kuchyni jemnejšie svetlo počas noci

Všetky sporáky radu Falcon sú štandardne vybavené panvicami Steadfast ™. Steadfast ™, eliminuje kolísanie a potenciálne rozliatie, je k dispozícii iba k sporákom Falcon.

Šírka (mm)900
Výška (mm)910 - 935
Hĺbka (mm)648
Dvierkaplné
Energetická triedaA
Manuálny griláno
Počet horákov5
Poistka na zastavenie plynu pri náhlom zhasnutí plameňaáno
Výkon (kW)malý horák1 x 1,00
stredný horák2 x 1,70
veľký horák 1 x 3,00
wok horák1 x 3,5
Podstavec na wok+
Podložka na grilovanie+
Liatinový podstavec na panvice+
Dvojobehový gril+
Výkon grilu (kW)2,3
Ľavá rúrasvetlo+
počet funkcií7
typmultifunkčná
objem (l)73
plné dvierka+
ener. triedaA
Pravá rúraobjem (l)67
police+
vodiace drážky+
plné dvierka+
počet funkcií1
typteplovzdušná
Oddeliteľný sokel+
Záruka (roky)2