AGA eR7 TC

Zobrazenie:

AGA Total Control  s väčšou flexibilitou pre bývanie v 21. storočí  je inovovaná britská ikona.

Bolo zaužívané, že sporák AGA bol stále zapnutý.  Po inovácii na AGA Total Control to nie je nutnosťou.

Sporák  AGA Total Control  vyzerá presne rovnako ako tradičné sporáky AGA. Jedlo sa v ňom taktiež varí rovnako, jemným sálavým teplom. Pod vonkajším smaltovaným liatinovým povrchom sú ukryté najmodernejšie technológie.

Tento pokrok umožňuje aby sa elektrické sporáky novej generácie AGA Total Control zapínali a vypínali jednoduchým stlačením tlačidla,  s rýchly časom zahrievania pre dosiahnutie maximálnej  flexibility.

Pomocou ovládacieho panela je možné varné platne a jednotlivé rúry  v prípade potreby individuálne  zapínať a vypínať ručne alebo pomocou diaľkového ovládača  nastaviť  liatinové rúry  tak, aby sa automaticky zapínali pre jeden z dvoch varných cyklov denne, sedem dní v týždni.

Stále si však môžete užiť okolité teplo AGA v zime pri správe množstva spotrebovanej energie. A v letných mesiacoch si môžete vybrať úplné  vypnutie sporáka AGA po väčšine času, a využívať ho na varenie individuálnym zapnutím varných dosiek alebo rúr.

V zime si môžete užiť  nedefinovateľné okolité teplo zo sporáka AGA a v letných mesiacoch si môžete zvoliť úplné vypnutie sporáka  a variť  na  jednotlivých varných platniach a v rúrach.