Liatinové sporáky AGA

Britská ikona, liatinové sporáky AGA vyrábané v závode v Shropshire od roku 1930 fungujú odlišne a na varenie a pečenie využívajú mierne sálavé teplo. Liatina je fantastický materiál na udržanie a vyžarovanie tepla. Tento druh varenia je šetrnejší k jedlu a uchováva všetku jeho vlhkosť, chuť a delikátnosť, čo znamená, že jedlo ktoré podávate chutí výborne.

Bolo zaužívané, že sporáky AGA boli stále zapnuté. Po inovácii  to už nie je nutnosťou.

Inovované sporáky  AGA  vyzerajú presne rovnako ako tradičné sporáky AGA. Jedlo sa v nich varí rovnako, jemným sálavým teplom. Pod vonkajším smaltovaným liatinovým povrchom sú ukryté najmodernejšie technológie.

Tento pokrok umožňuje aby sa elektrické sporáky novej generácie AGA zapínali a vypínali jednoduchým stlačením tlačidla,  s rýchly časom zahrievania pre dosiahnutie maximálnej  flexibility.

Pomocou ovládacieho panela je možné ručne zapínať a vypínať varné platne a jednotlivé rúry. Pomocou diaľkového ovládača  je možné nastaviť  dva cykly denne, sedem dní v týždni tak, aby sa liatinové rúry automaticky zapli.

V zime si môžete užiť nedefinovateľné teplo, ktoré sporáky AGA vyžarujú. V letných mesiacoch si môžete zvoliť úplné vypnutie sporáka  a variť  na  jednotlivých varných platniach a v rúrach.

Zobrazenie: